Kıbrıs Bayan Katalog Otele Bayan Arkadaş

Kıbrıs Bayan Katalog Otele Bayan Arkadaş. Özel davetlerinizde veya iş gezilerinizde size eşlik edecek güzel bir bayan arkadaş arıyorsanız whatsapp iletişim hattımızdan iletişime geçerek katalog talep edebilirsiniz. Alayköy Gece Kulüplerindeki birbirinden güzel dansçı kızlar otelde size eşlik edebilirler. Kişiye özel program ile kataloglar arasından seçim yaparak bulunduğunuz adrese teslimat yapılmaktadır. Hepsi ayrı güzellikte dansçı kızlar güncel katalog halinde listelenmiştir. Girne ve Lefkoşa bölgesindeki otellere de gönderim yapılır. Daha detaylı bilgiler için whatsapp ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

kıbrıs bayan katalog otele bayan arkadaş

Kıbrıs Bayan Katalog Otele Bayan Arkadaş

Kıbrıs Bayan Katalog Otele Bayan Arkadaş. Hizmetlerden faydalanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Gizlilik, temizlik ve sağlık kurallarına mutlaka uyulması gerekmektedir. Gece kulüplerinde çalışan kızlar KKTC’ de yasal olarak çalışmakta olup düzenli sağlık kontrollerinden geçmektedirler. Gizliliğe büyük önem verilmekte olup kişisel bilgileriniz hiç bir koşulda saklanmamakta ve başkalarıyla paylaşılmamaktadır. Aynı hassasiyeti sizlerin de göstermesi gerekmektedir. VIP Transfer hizmetleri kişiye özel talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda düzenlenerek fiyat bilgisi whatsapp üzerinden verilmektedir.

Alayköy Gece Kulüpleri Dansçı Kızlar

Alayköy Gece Kulüpleri Dansçı Kızlar. Dünyanın farklı ülkelerinden gelerek KKTC’de faaliyet gösteren gece kulüplerinde yasal statüde çalışan dansçı kızların her biri farklı güzellikte ve özel olarak seçilmektedir. Güzelliğiyle adeta büyüleyen bayanlar çok özel danslarıyla da kendilerine hayran bırakırlar. Dans dışında özel programlar için de tutabileceğiniz kızlarla damsız girilmeyen disko ve club ortamlarına girebilir, gece hayatı eğlencelerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Kıbrıs’ta gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçmektedir. Gece kulüpleri dışında diskolar, barlar, gazinolar, kumarhanelerde de size eşlik edebilirler.

Gece Hayatında Size Eşlik Edecek Bir Partner

Kataloglar arasından beğendiğiniz partneriniz dilerseniz gece eğlenceleri boyunca size eşlik etmektedir. Otelde baş başa kalabileceğiniz gibi partilere, diskolara, barlara, gazinolara da birlikte giderek eğlenebilirsiniz. Güncel koşullar ve kurallar hakkında bilgi almak için günün her saatinde mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kataloglar gizlilik açısından özel mesajla gönderilir ve kızların fotoğraflarının açık bir şekilde paylaşılması yasaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Whatsapp