İmparator Gece Kulübü Night Club

İmparator Gece Kulübü Night Club. Merhaba sevgili kibrisgeceklup.com ziyaretçileri. Bu yazımızda Kıbrıs Gece Hayatının sevilen mekanlarından birisi olan İmparator Night Club resimleriyle birlikte tanıtımı yapılacaktır. En eski kulüplerden birisi olan bu mekanda birbirinden güzel dansçı kızlar çalışmaktadır. Garsonları ve diğer personeli de oldukça güler yüzlü ve ilgilidir. Bu nedenle uzun yıllardır gece eğlencelerinde sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir mekan konumuna gelmiştir. Siz de sınırsız eğlencelere katılmak için whatsapp hattımızdan iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorular için günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca web sitemizin Sık Sorulan Sorular bölümünde de en çok sorulan sorular soru-cevap şeklinde sıralanmıştır.

imparator-gece-kulübü-night-club-dış-çekim
imparator-gece-kulübü-night-club-dış-çekim

İmparator Gece Kulübü Night Club

  • İmparator Night Club Konumu: LefkoşaAlayköy
  • Şehir Merkezlerine Mesafesi: Lefkoşa: 12 km, Girne: 32 km
  • Havaalanına Olan mesafesi: 32 km, yaklaşık 25 dakika
imparator-gece-kulübü-night-club-iç-çekim1
imparator-gece-kulübü-night-club-iç-çekim1

Gece Hayatında Kıbrıs Bir Numara

Kıbrıs Gece Kulüpleri dünya standartlarında hizmet veren mekanlar olarak dünyanın pek çok ülkesinde adını duyurmuştur. Türkiye’de yaşayan, gece hayatını ve eğlenceyi seven pek çok ziyaretçi de özellikle yaz aylarında eğlence için Kıbrıs’ı sürekli ziyaret etmektedir. En kaliteli gece kulüplerinin tanıtımları web sitemizde sürekli olarak güncellenmektedir. Gece kulüplerinde saat 21:00 dans şovları başlamakta ve saat ilerledikçe sürpriz şovlarla hararet yükselmektedir. Şov bitiş saati ise saat 01:00. Kişiye özel saatlik ve gecelik program seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca otellere de özel servis yapılmaktadır. Siz de Kıbrıs’a gelerek sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçerek bilgi alınız. Siz değerli ziyaretçilerimize rehberlik yapmaktan memnuniyet duyarız. Günün her saatinde whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

imparator-gece-kulübü-night-club-iç-çekim2
imparator-gece-kulübü-night-club-iç-çekim2

Kıbrıs Gece Kulüpleri yasal olarak faaliyet gösteren mekanlardır. Gece kulüplerine girmek ve orada bulunmak için 18 yaşından büyük olmak ve yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir. Gizlilik dolayısı ile fotoğraf ve video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. Giyim konusunda şort, terlik, eşofman gibi kıyafetler uygun değildir. Güvenli bir eğlence için lütfen bu kurallara özen gösteriniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorum yapın

Whatsapp