Kıbrıs gece kulübünde çalışan birisinin kaleminden

Kıbrıs gece kulübünde çalışan birisinin kaleminden bizlere mail atarak Kıbrıs’ta öğrenci olduğu zamanlarda yaşadığı bir anıyı anlatan ziyaretçimizin yazısını kendisinden izin alarak anonim bir şekilde burada paylaşıyoruz. Siz de Kıbrıs’taki gece kulüplerinde geçen maceralarınızı [email protected] adresine mail atarak anonim bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kıbrıs gece kulübünde çalışan birisinin kaleminden

Kıbrıs gece kulübünde çalışan birisinin kaleminden

Herkese merhaba. Bu web sitesini görür görmez aklıma kıbrısta yaşadığım bir anım geldi. Siteye mail olarak attığım zaman admin arkadaşla biraz sohbet ettik ve isimsiz olarak yayınlamayı rica etti ben de kendisini kırmadım. Kıbrısa üniversite eğitimim için gittiğim zaman daha ilk senede bile maddi olarak çok zorlanmıştım. Ailemin gönderdiği para hiçbir şeye yetmediği için ekstra bir iş arayışına girdim. Bir süre küçük restoranlarda garsonluk yaptım ancak hem çalışma saatleri uzun, hem de ücretleri çok düşüktü. Bir gün sürekli müşterimiz olan artık arkadaş olduğum birisiyle sohbet ederken bana gece kulübünde garsonluk yaparak daha rahat çalışma koşullarında fazla kazanacağımdan bahsetti. Ben de eğer bir iş çıkarsa değerlendirebilirim diyerek numaramı verdim ve bu vesileyle birkaç gün sonra en kaliteli gece kulüplerinden birinde garson olarak işe başladım. O dönemde hayatımın en ilginç ve renkli anlarını yaşadım diyebilirim.

Gece kulübündeki en unutulmaz anım...

Garson olarak çalıştığım kulüpte hepsi birbirinden güzel kızların danslarını izlerken ilk günlerde kendimden geçiyordum ama zamanla işime odaklanmaya başlamıştım. Sarışın ve yeşil gözlü ukraynalı bir kıza vurulmuştum ve gözümü ondan alamıyordum. Zarif vücuduyla direkte dans ederken yaptığı hareketlere hayran kalıyordum. Bir gün ben daha ne olduğunu bile anlamadan eski garsonlardan birisi kızın acilen girnedeki büyük bir gazinoya gitmesi gerektiğini ve sabah tekrar alınması gerektiğini söyledi. Hem ek kazanç hem de hayalimdeki kızla başbaşa kalmak için düşünmeden kabul ettim. 

Yol boyunca kızla sohbet ettik biraz alkol almıştı ve neşeli tavırlarından resmen büyülenmiştim. Gazinoya geldiğimizde kıza içeri kadar eşlik etmek için beraber gittim ve büyük bir kumarhanenin içine girdik. Orada anladığım kadarıyla kumarhanenin özel bir müşterisine eşlik etmesi için otel tarafından çağırılmış. Ben kıza telefon numaramı vererek yakınlarda olduğumu ve bir şey isterse aramasını söyledim ve arabaya gidip oturdum. Yaklaşık bir saat sonra beni aradı ve adamın çok meşgul olduğunu, kendisiyle hiç ilgilenmediğini söyledi. Ben de içeri girip ortama bir bakarak gel seni götüreyim dedim ve arabaya bindik. Biraz dolaşmak istediğini sıkıldığını söyleyince girnede biraz tur atıp sakin bir deniz kenarında durduk. Yeşil gözleriyle bana her baktığında hayallerimi süsleyen kızla o gece rüya gibi bir gece yaşadım ve hiç unutamadığım bir anı olarak sizinle paylaşmak istedim.

Yorum yapın

Whatsapp