Kıbrıs Yeni Gece Kulübü Prenses Night Club

Kıbrıs yeni gece kulübü Prenses Night Club. Korona virüsün etkileri devam ederken gece hayatında da bazı eğlence mekanları kapılarını kapatmak durumunda kalmıştı. Ancak bu süreç içerisinde yeni eğlence mekanlarının da faaliyete geçme çalışmalarına hızla devam ettiğini görüyoruz. Bunlardan en iddialı olan Prenses Night Club Gece Kulübü. Alayköy bölgesinde geniş bir arazide inşaat çalışmaları devam eden yeni bir gece kulübü. Yaz aylarında yepyeni ve farklı bir konsept ile gece hayatı eğlence mekanları arasında yerini alması bekleniyor. VIP Hizmet anlayışının üst seviyelerde olacağı ve birbirinden güzel yeni dansçı kızların olacağı aldığımız duyumlar arasında. Prenses Gece Kulübü çalışmalarında sona gelinmesiyle birlikte birkaç ay içinde rekabetçi yeniliklerle hizmete başlaması bekleniyor.

Kıbrıs’ta yeni bir gece kulübü Prenses Night Club

Kıbrıs Yeni Gece Kulübü Prenses Night Club

Kuzey Kıbrıs’ta dünya standartlarında hizmet veren Kıbrıs Gece Kulüpleri’ ne bir yenisi daha ekleniyor. Alayköy bölgesinde geniş bir arazide inşaatı bitmek üzere olan mekan renklendirme ve dekorasyon aşamasında olup birkaç ay içinde faaliyete başlaması bekleniyor. Bulunduğumuz dönemde yani 2021 kış aylarında geçen sene olduğu gibi ülkeler arası seyahat kısıtlamaları ve yasaklar gündeme geldi. Bu yüzden gece hayatı durgun olsa da 2021 yaz aylarından itibaren eskisinden daha renkli ve hareketli bir gece hayatı bekleniyor. Prenses Gece Kulübü de en kaliteli mekanlar arasında yerini alarak yaz aylarına bomba gibi bir giriş yapacak gibi görünüyor. VIP odalar ve özel kızlarla hizmete başlayacak olan Prenses Gece Kulübü’ nün farklı bir atmosfer sunması bekleniyor.

Kıbrıs Gece Kulüpleri Yeni Mekan Yeni Atmosfer

Prenses Night Club Gece Kulübü Kıbrıs Gece Kulüpleri eğlence ve VIP hizmet anlayışını en üst düzeye çıkararak yeni bir ortam ve yeni bir atmosferle gece hayatına bomba gibi başlıyor. Nefes kesen direk dansı gösterileri, gecenin ilerleyen saatlerinde devam eden kişiye özel dans şovları, program ve saatlik şovlarla birlikte sürpriz yeniliklerin de gündemde olduğu Prenses Gece Kulübü yeni kızlar ve yeni bir ortam ile açılmaya hazırlanıyor. Gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi, tanıtım, rehberlik, katalog, rezervasyon gibi bilgiler için günün her saatinde whatsapp hattımızdan mesaj göndererek sorularınızı sorabilirsiniz.

Yorum yapın

Whatsapp